Burnos higiena, balinimas ir dantų papuošalai

   Burnos higiena  – pagrindinė dantų ėduonies ir apydančio ligų profilaktikos priemonė. Vienos iš svarbesnių  ėduonies atsiradimo priežasčių yra dantų apnašos ir jose esantys mikroorganizmai. Nemalonus kvapas iš burnos, nesveiki bei paslankūs dantys dažniausiai būna sergant priedančio ligomis (gingivitu, periodontitu).

   Dantų paviršius per dieną pasidengia maisto likučių, nusilupusių burnos gleivinės viršutinio epitelinio sluoksnio ląstelių ir mikrobų mišiniu, kuris sudaro balkšvai pilkos spalvos, sunkiai matomas danties minkštąsias apnašas. Kadangi dantų šepetėliu ne visuomet pavyksta garai išsivalyti visus dantų paviršius, apnašų, esančių keletą parų ant dantų paviršiaus, mikroorganizmai išskiria toksinus, kurie sukelia dantenų pakitimus, o vėliau ir  uždegimus. Nepašalintos apnašos mineralizuojasi ir susidaro dantų akmenys, kurie trukdo natūraliai valytis burnai, sulaiko bakterijas, taip pat sudaromos sąlygos nuolatiniam uždegimui. Nepašalinus priežasčių, uždegimas progresuoja, pažeisdamas dantenų kišenes, tirpsta kaulas, dantys tampa paslankūs ir vėliau žmogus  juos praranda. To galima išvengti rūpinantis burnos higiena - atliekant reguliarų kokybišką, profesionalų dantų valymą. Profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti maždaug kas 6 mėnesius. Atliekant profesionalią dantų higieną, pirmiausiai būtina pašalinti nuo dantų apnašas ir akmenis, bei atlikti dantenų vagelės dekontaminaciją.
   Profesionalios burnos ertmės higienos metu akmenys nuvalomi ultragarsiniu skaleriu, o giliau esantys – rankiniu būdu specialiais instrumentais: kiuretėmis ir kabliukais. Kietasis ir minkštasis dantų apnašas nuvalomi naudojant vieną naujausių dantų apnašų šalinimo metodų „Air Flow“. „Air Flow“ metodas – kontroliuojamas sodos arba kalcio karbonato dalelių srautas, kuris nukreipiamas į danties paviršių vandens srovės ir suspausto oro pagalba. Tai ypač efektyvus būdas įvairių apnašų nuo dantų, tarpdančių pašalinimui, kurios susidaro nuo įvairiausių priežaščių: rūkymo, kavos, įvairaus maisto likučių. Pašalinus apnašas, dantys iš visų pusių nupoliruojami specialiais šepetėliais, pastomis bei guminiais diskeliais. Atlikus visas reikiamas profesionalios burnos higienos procedūras dantų paviršiai tampa atsparesni apnašų ir akmenų kaupimuisi. Tarpdančiai išvalomi tarpdančių siūlu. Esant dantenų uždegimui naudojami įvairūs dezinfekuojantys skysčiai, jais išplaunamos  dantenos, naudojama fluoro aplikacija. Pacientai supažindinami individualiai, parenkamos ir rekomenduojamos tinkamos burnos ertmės priežiūros priemonėmis

   Mes siūlome Europos Sąjungoje pagamintus ir sertifikuotus įvairių dydžių ir formų papuošalus. Jie gali būti pagaminti iš geltonojo aukso, baltojo aukso ir „Swarovski“ kristalų. Ar norite, kad jūsų šypsena būtų spindulingesnė ir žavingesnė? Dantų papuošalai – tai puikus būdas savo šypsena išsiskirti iš minios! Tai nesudėtinga, visiškai neskausminga ir greita procedūra, trunkanti ne ilgiau kaip 20 minučių


   Dantų balinimas - paprasčiausias būdas kiekvienam žmogui pasigražinti savo šypseną. Dantų balinimą galima atlikti dviem būdais:dantų balinimas namuose (kapomis) ir dantų balinimas kabinete (ofisinis). Tiek dantų balinimas namuose, tiek kabinete yra geri ir efektyvūs, bet balinimas kapomis reikalauja daugiau pastangų ir kantrybės, o gydytojo kabinete užtenka vieno vizito.